Home » Новини Львова » 1 ЛИСТОПАДА: НА ТЕРИТОРІЮ КЛАДОВИЩА НЕ ЗАЇЖДЖАТИ!

1 ЛИСТОПАДА: НА ТЕРИТОРІЮ КЛАДОВИЩА НЕ ЗАЇЖДЖАТИ!

Львівська міська рада нагадує: заїзд легкового транспорту на територію цвинтарів заборонений.

«Згідно з законодавством, заборонено заїзд приватного транспорту на територію кладовищ. Тому ми просимо мешканців про це пам’ятати, особливо 1-го листопада, і не створювати незручності людям, які прийшли відвідувати родинні поховання. Ми дозволяємо 1-го листопада, з 15.00 год і до 18.00 год, заїзд на авто мешканцям, які не можуть самостійно пересуватися», – розповів Валерій Самойленко, начальник Відділу благоустрою Управління інженерного господарства ЛМР.

“Ми провели огляд усіх кладовищ м. Львова. У нас їх 10. Утримання цвинтарів міста Львова здійснює ЛКП “Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг”. Усі цвинтарі готують до поминальних днів. Станом на сьогодні санітарний стан львівських кладовищ задовільний”, – додав Валерій Самойленко.

1-го листопада представники різних конфесій відвідують могили родичів, в такий спосіб підкреслюючи особливий зв’язок святості з дією Святого Духа в людських серцях, адже за християнським календарем 1 листопада – це День Усіх Святих. Наступного дня, 2-го листопада, віруючі ідуть до церкви на поминальну службу.

Окрім того, 1 листопада – особливий день для вірних та духовенства УГКЦ, оскільки цього дня 1944 року помер Митрополит Галицький та Архієпископ Львівський Андрей Шептицький, який очолював Церкву впродовж 44 років.

Джерело: Духовна велич ЛьвоваЛМР та lviv.vgorode.ua,

Цей допис уже прочитано 467 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: