«0,16% від бюджету – на екологію. Це реальний показник «турботи» про довкілля»

Якщо у світі проблеми екології, змін кліматичних умов виходять на перше місце, то у Львові й досі нема реального розуміння ситуації. Про це свідчать і нереалізація цільових програм, і мізерні кошти, що виділяють з бюджету на екологію.

«Багато хто вважає, що кліматичні зміни далеко, не стосуються Львова, не впливають на життя міста і мешканців. Приклад, цьогоріч кошти на екологію склали близько трьох мільйонів гривень. І це мізер. Тільки завдяки наполяганням вдалося отримати гроші на дослідження кліматичних змін у Львові. Раніше це нікого не цікавило», – наголосила голова екокомісії, кандидатка до ЛМР від партії «ВАРТА» Ірина Оршак під час дискусії у «Твоє місто».

Вона нагадала, що у місті впродовж років депутати підтримували добре прописані програми, скеровані на захист довкілля. Втім практично жодна з них так і не була втілена в життя.  Зокрема, це й ухвалений ще у 2011 році план Сталого енергетичного розвитку міста, Концепція про обов’язкове сортування сміття.

«Цілей, які зафіксували в цих програмах, не досягнуто. Незабаром маємо ухвалювати Стратегію інтегрованого розвитку міста. Сподіваюся, вона стане платформою для закріплення кліматичних цілей Львова. Але все залежить від ефективності менеджменту –  правильно поставлені завдання, чітка мета, планова реалізація. Ресурси – це не лише гроші, а й бажання конкретної людина на своєму місці зреалізувати бажане», – переконана Ірина Оршак.

Також вона пропонує зафіксувати чіткий відсоток від бюджету, який буде скерований суто на екологічні проблеми. Також сформувати вузькоспеціалізований фонд на подолання викликів від кліматичних змін у Львові.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 54 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: