ІІ етап реконструкції вул. Шевченка: розпочали монтувати трамвайні плити і колію

Триває ІІ етап ремонту вул. Шевченка, на ділянці від вул. Хорватської до вул. Я. Мудрого. Виконує роботи ТзОВ «Онур», яке перемогло у тендері. Вартість ремонту цієї ділянки становить 58,8 млн грн. Як повідомили у ЛКП «Львіватодор», підрядник вже розпочав монтувати трамвайні плити і колію, інформує пресслужба ЛМР.

«Ремонт вул. Шевченка ми розділили на три частини. Нагадаю, що вкінці літа ми завершили першу частину — облаштування квазі-кільця. Зараз тривають роботи на другій частині — від вул. Хорватської до вул. Я. Мудрого, а від вул. Ярослава Мудрого до вул. Залізничної буде третя частина.

Максимальний термін завершення робіт другого етапу — кінець року, та все буде залежати від погодних умов. На цьому відрізку завершена санація колектора і заміна водопроводу. Вже влаштовують трамвайні плити, колію, влаштовується фундамент для опор.

Відзначу, що вже стандартно, коли ми проводимо ремонт чи реконструкцію вулиці, то замінюємо всі інженерні мережі. Відбувається повне перевтілення простору — стелимо нове дорожнє покриття, облаштовуємо хідники, місця для паркування, трамвайні колії», — розповів Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР.

За інформацією ЛКП «Львіватодор», проектно-кошторисна документація на реконструкцію вул. Шевченка, на ділянці від вул. Хорватської до вул. Я. Мудрого, розроблена 2020 року проектною організацією ТзОВ «Трамдорпроект». Довжина вулиці в межах реконструкції — 368 м.

Проектом передбачено повне розбирання дорожнього одягу, трамвайних колій і тротуарів, зрізка зелених насаджень, які попадають в межі виконання робіт. Реконструкція всіх інженерних мереж згідно наданих технічних умов. Влаштування проїзної частини і суміщених з нею нових трамвайних колій по середині вулиці, влаштування вздовж проїзної частини з обох боків велосипедних смуг та на окремих ділянках велосипедних доріжок, влаштування кишень для машин швидкої допомоги, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців будинків. Влаштування тротуарів і пішохідних зон з забезпеченням комфортних умов для пересування та відпочинку маломобільних груп населення. Влаштування контактної мережі трамваю, вуличного освітлення, благоустрій вуличного простору.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 50 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: