“Ідея конкурсу, щоб жінка розкривалась, не зважаючи на стереотипи”, – Наталія Гораль

Вперше у Львові відбувся конкурс краси для жінок з пишними формами plus size!

Заключний цього року, перед Національним конкурсом, став фінал у Львові Регіонального конкурсу краси “Miss&Mrs Lviv Plus Size 2021” , котрий відбувся у розважальному центрі ОДЕОН, організатором та регіональним директором якого стала львів’янка Наталія Гораль (володарка титулів Miss Ukraine Plus Size International 2020 Національного конкурсу та Miss Beauty Top of The World Plus Size 2021 Міжнародного конкурсу).

За перемогу у конкурсі змагалися 12 учасниць з різних міст Західної України. 

Головними переможницями конкурсу “Miss&Mrs Lviv Plus Size” стали  у номінації Miss Lviv Plus Size 2021 (Міс) дизайнерка жіночого одягу  Богуслава Якушевська (27 років) з міста Рівного та  Mrs Lviv Plus Size 2021 (Місіс) львівська бізнес-вумен Олена Сірант  (36 років).

"Ідея конкурсу, щоб жінка розкривалась, не зважаючи на стереотипи", - Наталія Гораль

Наймолодшій учасниці 21 рік, найстаршій – 63 роки.

Кожна учасниця отримала вишукану корону ручної роботи та титул, а переможниці будуть представляти Львів на Національному конкурсі у Києві.

Під час Львівського Регіонального конкурсу учасниці влаштували справжній перфоменс у дизайнерському вбранні популярних українських брендів. Образи учасниць стилізувала сама Наталія Гораль. У програмі конкурсу був традиційний вихід у купальниках та дефіле у вечірніх сукнях.

Для журналістів Lemberg News організаторка Регіонального конкурсу  Наталія Гораль розповіла про конкурс Miss&Mrs Lviv Plus Size 2021.

"Ідея конкурсу, щоб жінка розкривалась, не зважаючи на стереотипи", - Наталія Гораль

Яка ціль конкурсу краси Miss&Mrs Lviv Plus Size 2021″?

“Сама головна ідея конкурсу, щоб жінка розкривалась, не зважаючи на стереотипи, йшла далі, що форма і розмір немають значення, а має значення краса, яка випромінюється від людини, її енергетика, харизма. А жінка з пишними формами саме така!

Miss &Mrs Lviv Plus Size – це регіональний проєкт – конкурс краси, який ламає стереотипи. Це конкурс з доброю енергетикою, де панує дружня атмосфера, де жінка навчається дефіле, позування, вмінню заявляти про себе, якщо потрібно”,- говорить Наталя.

Наталю, Ви як організаторка дійства та переможниця у Національному конкурсі Краси Miss/Mrs. Top of the World plus size Ukrain. Скажіть з власного досвіду, яка внутрішня потреба участі у конкурсі?

“Тут в кожного вона своя. Коли я вперше брала участь, я йшла на конкурс за новим досвідом, за новими емоціями, за новими знайомствами. Що так і склалось. Також мені хочеться перебувати серед краси, знайомство зі стилістами, професіоналами. Це мені подобається”

Вік учасниць від 21-63 років, чому вирішили об‘єднати вікові категорії?

“Щодо вікової категорії, то конкурс передбачає розділення титулів на Miss I Mrs , тому у нас є дві переможниці, Місс та Місіс”

Чи буде конкурс започаткований щороку?

“Конкурс планується проводитись щороку! Тим паче ми розвиваємось. І особисто мені, як організатору цікаво розширювати напрямки, тож чекайте чогось нового.”

Підписуйся на наш FacebookInstagramTelegram.

Цей допис уже прочитано 2205 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: