Якими будуть тарифи на комунальні послуги для львів’ян у квітні?

З 1 квітня уже не діють граничні тарифи на газ для населення.

Тарифи на газ знову змінюватимуться щомісяця. Однак на квітень “Львів газзбут” залишив тарифи на газ на рівні 6,99 гривень за кубометр. “Нафтогаз”, до якого перейшла частина споживачів з Львівщини, також залишив тариф на рівні 6,86 грн. Газ по 6,86 грн пропонує також компанія “Галнафтогаз”, передає ″Еспресо.Захід″.

Відповідно до вимог Національної комісії з регулювання енергетики та комунальних послуг, усі компанії, які постачають природний газ роздрібним споживачам зобов’язані оприлюднювати ціни на наступний місяць до 25 числа поточного місяця.

Щодо тарифів на електроенергії, які також обіцяли підвищити з 1 квітня, то в уряді наразі відмовились від цієї ідеї. Тож споживачі і далі платитимуть за електрику по 1,68 грн за кВт-год.

У квітні припинить дію меморандум про непідвищення тарифів, який уряд підписав з Асоціацією міст. Відповідно до меморандуму, комунальні підприємства не мали переглядати тарифи до завершення опалювального сезону. Відтак уже в середині квітня комунальники мають повне право  підвищувати тарифи на тепло, водопостачання та квартплату.  

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 211 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: