Home » Світ » Школярів-протестувальників у Франції поліція “поставила” на коліна.

Школярів-протестувальників у Франції поліція “поставила” на коліна.

Відео, на якому видно, як поліція змушує протестувальників ставати на коліна, тримаючи руки за головами, обурило громадськість.

Школярів-протестувальників у Франції поліція "поставила" на коліна.

Студенти влаштували демонстрацію поза школою у місті Мант-ла-Жолі на захід від Парижа, яка закінчилася сутичками з поліцією та понад 140 арештами. Студенти обурені планами реформувати систему іспитів, які, як за їхніми словами, обмежать можливості та породять нерівність, – передає “ВВС Україна”.

Демонстрації відбуваються на тлі того, як Франція готується до нових протестів “жовтих жилетів” (акцій протесту, які спалахнули у Франції через підняття цін на пальне). Поліція зазначила, що підозрює заарештованих учнів школи Сен-Екзюпері в участі в “озброєному зібранні”. Там додали, що зупинити ситуацію, яка “виходить з-під контролю”.

Школярі по всій країні обурені планами президента Франції Еммануеля Макрона змінити випускні екзамени, відомі під назвою “бакалаврат”, і які необхідні для вступу в університет, так само, як і платформу для вступу в університети під назвою “Parcoursup”.

Десятки шкіл цього тижня були заблоковані по всій Франції, включно з такими містами, як Марсель, Нант та Париж.

Фото: Getty Images

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм!

Цей допис уже прочитано 36 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: