Ціни на газ для населення зросли: газзбути оприлюднили річні тарифи

Постачальники газу для населення опублікували вартість газу у так званих «річних тарифах» – ціна за кубометр газу буде зафіксованою протягом року. 

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна».

ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» встановила річний тариф для населення «Фіксований» у розмірі 7,96 грн/куб. м (з ПДВ, без доставки)

Крім того, згідно з моніторингом «Інтерфакс-Україна», YASNO (ДТЕК) встановила річний тариф у розмірі 10,5 грн/куб. м (з ПДВ і тарифом оператора ГТС).

ТОВ «Закарпаттяенергозбут» і ТОВ «Волиньелектрозбут» встановили річний тариф у розмірі 7,98 грн/куб. м (з ПДВ, без доставки).

Тариф на рік від ТОВ «ЕРУ Трейдинг» складе 10,5 грн/куб. м, а від ТОВ «ЕРУ Людям» – 10,18 грн/куб. м, але остання додала, що «продовжує працювати над можливістю зниження тарифу найближчими днями».

«Галнафтогаз» (OKKO) встановив ціну річного фіксованого плану в розмірі 10,99 грн/куб. м (з ПДВ).

Постачальник ТОВ «Львівгаз збут» на своєму сайті оприлюднив річну ціну ресурсу, яка складає 7,99 грн/м3 з ПДВ без вартості розподілу (доставки). Аналогічна ціна діятиме і в рамках тарифу «Твій газ Місячний».

Раніше, в суботу, постачальники газу почали оголошувати ціну ресурсу для населення в рамках обов’язкового річного пакета. Зокрема, найбільший постачальник газу – компанія «ЙЕ Енергія» Дмитра Фірташа і близько 20 постачальників, що працюють під брендом «Твій Газзбут», встановили єдиний тариф для населення «Твій газ річний» у розмірі 7,99 грн/куб. м (з ПДВ).

Також, згідно з даними моніторингу сайтів близько 70 газопостачальників, який здійснює агентство «Інтерфакс-Україна», наразі базовий річний тариф оголосило ТОВ «Торгова електрична компанія» («ТЕК», Київ), встановивши тариф у розмірі 10,8 грн/куб. м із ПДВ, але без урахування транспортування, а також ТОВ «Чернівецька обласна енергопостачальна компанія» – 13,5 грн/куб. м із ПДВ і транспортуванням.

Місячні тарифи цих компаній на травень становлять відповідно 9,9 грн/куб. м (з ПДВ, без транспорту) і 8,5 грн/куб. м (із ПДВ і транспортом).

Також тариф на травень оголосило ДП «Евода Трейд» КП «Луцькводоканал» – 9,85 грн/куб. м із ПДВ (стосовно транспортування даних немає).

Як повідомлялося, енергорегулятор НКРЕКП 7 квітня вніс зміни до правил і типової угоди поставки природного газу, згідно з якими постачальники газу зобов’язані до 25 квітня оприлюднити на своїх вебсайтах ціну газу і іншу інформацію щодо річної пропозиції.

Термін дії базової річної пропозиції не залежить від початку поставки газу споживачеві і триває до 30 квітня. Постачальник протягом періоду дії річної пропозиції не має права підвищувати ціну.

НАК «Нафтогаз України» і «ЙЕ Енергія», яка є оптовим постачальником і для низки регіональних газзбутів під брендом «Твій газзбут», наприкінці березня підписали угоду про купівлю-продаж природного газу, зазначивши, що це дозволить учасникам ринку запропонувати населенню ресурс за фіксованою ціною упродовж року.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 95 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: