«Це – правопорушення!»: поліцейські поговорили з дітьми про булінг

Правоохоронці Львівщини нагадують: за булінг передбачено відповідальність у вигляді штрафу або виправних робіт.

З метою запобігання явищу булінгу у школах поліцейські Львівщини постійно проводять роз’яснювально-профілактичну роботу з дітьми, батьками та педагогами. Так, 6 жовтня старший інспектор ювенальної превенції Перемишлянського відділення поліції Оксана Тиник зустрілася з учнями школи міста Бібрка та поговорили з дітьми на тему булінгу.

Зокрема, капітан поліції розповіла учням про законодавство, де «булінг» чітко визначений як адміністративне правопорушення, за яке передбачено відповідальність –  штраф або виправні роботи. Якщо цькування вчинене особою віком до 16 років, відповідальність несуть батьки, а після досягнення 16-річного віку правопорушник відповідає особисто. 

Окрім того, визначено відповідальність за груповий або повторний булінг. Штраф або виправні роботи передбачені також стосовно педагогів, які прикривають цькування дітьми одне одного.

Крім того, осіб, які вчиняли булінг, ставлять на профілактичний облік в органах Національної поліції з метою недопущення рецидивів протиправної поведінки.

Правоохоронці Львівщини нагадують: булінг тягне за собою адміністративну відповідальність згідно ст.173-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення. І закликають батьків та вчителів не мовчати про випадки булінгу в школах – лише спільними зусиллями можна викорінити це явище.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 21 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: