Хто організував завезення медичного сміття зі Львова на Житомирщину?

30 березня у Чуднові на Житомирщині відбулася нарада з приводу сміттєвого скандалу, що розгорівся в ОТГ. Жителі піднялися на протести через завезення сміття з львівських лікарень. Сміття обіцяють прибрати до 3 квітня. Подробиці корупційної схеми повідомив координатор «Стоп корупції» на Житомирщині Олександр Ігнатьєв.

«Тільки через 9 днів, після того, як в Чуднівській ОТГ місцеві жителі виявили львівське сміття, місцева влада організувала обговорення цієї проблеми. 22 березня було виявлено незаконне сміттєзвалище, і тільки 30 березня голова ОТГ організував нараду», – зазначив активіст.

Правозахисник провів розслідування і з’ясував подробиці цієї справи. Ще 2 лютого, Чуднівській ОТГ надійшла комерційна пропозиція від КП «Транспортна фірма «Львівспецкомунтранс». Львівське комунальне підприємство  пропонувало 600 гривень за розміщення 1 тонни сміття на міському звалищі.

Хто організував завезення медичного сміття зі Львова на Житомирщину?
Фото: СтопКор

Міськрада офіційно 17 лютого відмовила їм, мовляв, на сміттєзвалищі мало місця.

Хто організував завезення медичного сміття зі Львова на Житомирщину?
Фото: СтопКор

Та на цьому історія не завершилася. 22 лютого жителька Київської області відкриває фірму ТОВ “СОРТІНДУСТРІЯ” зі статутним капіталом у 1000 грн

Хто організував завезення медичного сміття зі Львова на Житомирщину?
Фото: СтопКор

Новоспечена фірма орендує розвалений цегельний завод біля села Будичани Чуднівської ОТГ, розчищає там територію. А за місяць – 22 березня – вже починають звозити туди сміття з медустанов Львова.

Місцеві жителі самоорганізувалися і стали на заваді фурам зі сміттям.

«Влада заплющувала очі на проблему, і відреагувала тільки після резонансу в ЗМІ та відкриття кримінальної справи», – підкреслив представник «Стоп корупції» на Житомирщині.

На офіційному сайті Чуднівської ОТГ  оприлюднено інформацію щодо наради 30 березня усіх служб  за участі голови ОТГ з вирішення цього питання.

“Очільник громади звернувся до власника приміщень бувшого цегельного заводу із запитанням про те, хто їм надав дозвіл для завезення сміття зі Львова та з вимогою у найкоротший термін ліквідувати дане сміттєзвалище, на що Олександр Расюк відповів, що їм ніхто ніяких дозволів, у тому числі Чуднівська міська рада, не надавав.

  Всіх присутніх власник ТОВ «Сортіндустрія» запевнив, що до 3 квітня 2021 року включно сміття буде вивезено з приміщень бувшого цегельного заводу та з території села Будичани.”

«СтопКор» повідомляв, що громада Чуднова вийшла на протести через завезення небезпечного сміття. У ніч із 21 на 22 березня на територію зруйнованого цегельного заводу в Житомирському районі фурами завозили непотріб із львівських лікарень. Люди звернулися за підтримкою до «Стоп корупції».

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 40 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: