ФОПи та наймані працівники почали отримувати карантинні 8 тисяч гривень

Перші 200 млн грн вже пішли на виплати людям “карантинної” допомоги.

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

“Станом на 28 квітня понад 300 тис. підприємців та найманих працівників, діяльність яких була призупинена через посилення карантинних обмежень, вже подали заявки на отримання допомоги від держави у розмірі 8 тисяч гривень. Крім того, перші виплати вже спрямовані на рахунки заявників”, – сказано в повідомленні.

За словами міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігоря Петрашко, ті ФОПи і працівники, які подали заявки в перші дні роботи програми, вже починають отримувати допомогу.

“Перші 200 млн гривень вже пішли на виплати, і далі процес буде ритмічним. Хочу всіх заспокоїти, що при необхідності на програму будуть передбачені додаткові кошти, адже програма буде доступна впродовж 2021 року для всіх областей, які потрапляють до “червоної” зони”, – зазначив Петрашко.

Крім державної допомоги, підприємці та наймані працівники можуть отримати додаткові виплати з місцевого бюджету регіону, в разі запровадження таких виплат за рішенням органів місцевого самоврядування.

Окрему заяву на цю допомогу подавати не потрібно, достатньо реєстрації в додатку “Дія”. Далі Мінцифри у десятиденний строк після закінчення строку подання заяв формує та передає місцевим органам, на території яких запроваджено обмежувальні протиепідемічні заходи, переліки застрахованих осіб для прийняття рішення щодо надання допомоги за рахунок коштів відповідного місцевого бюджету.

Місцеві органи влади, керуючись наданою інформацією, складають власні списки тих, хто отримає допомогу з місцевих бюджетів.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 49 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: