У 2021 році в Україні вперше планують провести трансплантацію легень. А також рук і ніг

Цього року в Україні планують провести 250 трансплантацій. Серед планів – трансплантація нирок, печінки, перша в історії країни трансплантація легенів, а також рік і ніг. Про це повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов. Інформує Твоє місто.

За його словами, це особливо актуально для українських військовослужбовців, які втратили руки й ноги, захищаючи Україну на Донбасі.

«У 2021 році вперше в Україні плануємо зробити трансплантацію легень. Сподіваюся, що всі трансплантації вдасться проводити в Україні, щоб громадяни не їхали за кордон», – каже Максим Степанов.

Крім того, міністерство планує запровадити послугу посттрансплантаційного супроводу (для догляду за людьми, яким провели пересадку.

Серед наступних планів – залучити всі види транспорту для перевезення органів і їхніх реципієнтів: цивільну авіацію, літаки Державної служби з надзвичайних ситуацій, Національної поліції та Державної прикордонної служби.

Також з 1 січня в Україні запрацювала Єдина державна інформаційна система трансплантації органів та тканин, яка поєднує донора та реципієнта. За його словами, без неї системний розвиток трансплантації в Україні був би неможливий.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 51 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: