У Івано-Франківській області чоловік вбив, а потім закопав тіло свого роботодавця(ФОТО)

На Прикарпатті чоловік вбив, а потім закопав тіло свого начальника.Про це сьогодні повідомили у відділі комунікації поліції Івано-Франківської облвсті.Як повідомили у поліції, зникнення 56-річного чоловіка сталося ще 25 вересня.

“Громадянин був відсутній, також був відсутній його транспортний засіб. Потерпілий проживав сам, по місцю проживання займався ремонтом автомобілів. Певний час з ним проживав 37-річний житель села Поляниця, раніше судимий за вчинення умисного вбивства. Він провів 10 років в колонії”, – сказав Володимир Голубош, начальник поліції.

Під час спілкування з поліцією чоловік спершу заперечував свою причетність до зникнення начальника. Однак згодом розповів, що 16 вересня молотком завдав смертельні тілесні ушкодження потерпілому. Він завантажив тіло в автомобіль, а згодом викинув його у річку разом з усіма предметами, причетними до вбивства.

Впродовж чотирьох днів рятувальники шукали у водоймі тіло загиблого – але знайшли лише речові докази.

“Після ще одного спілкування з підозрюваним, він дав у своїх показах інформацію, де саме заховав тіло. Спершу він казав, що викинув тіло в річку, а потім сказав, що воно закопане біля річки. Під час проведення слідчих дій труп був виявлений, після заключення судово-медичного експерта було встановлено, що смерть настала від тілесних ушкоджень”, – доповнив Володимир Голубош.

Цей допис уже прочитано 43 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: