У Чернівцях хлопець станцював на могилі та зняв це на відео (ФОТО)

14-річний підліток залив в мережу Інтернет відео, на якому він танцює на кладовищі. За це його затримали правоохоронці.Про це повідомили у відділі комунікації полції Чернівецької області.

Під час проведення моніторингу соціальних мереж чернівецькі поліцейські виявили аморальне відео. На ньому на фоні пам’ятників на кладовищі під музику танцював підліток.

“Перебуваючи на одному із кладовищ Чернівців, хлопець поводив себе зухвало, а також зняв відеокліп та поширив його у соціальній мережі. Інспектори ювенальної превенції розшукали автора відео та провели з ним та батьками профілактичну бесіду про недопущення таких випадків у подальшому. ” – розповіли у поліції.

 

Правоохоронці оперативно встановили особу хлопця. Ним виявився 14-річний місцевий житель.

Ювенальні поліцейські провели профілактично-роз’яснювальну роботу з неповнолітнім та наголосили на неприпустимості вчинення хуліганських дій, злочинів та правопорушень, а також про настання відповідальності у разі їх скоєння. На матір хлопця правоохоронці склали адміністративний протокол за ознаками статті 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Цей допис уже прочитано 76 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: