У Харкові вбитих військових рф відвантажують вагонами

Україна змушена ексгумувати та зберігати тіла померлих окупантів відповідно до постанови Кабміну. Тільки з Харкова знищених російських військових відвантажують вагонами, оскільки втрати ворога щодня збільшуються.

Про це повідомляють у Міністерстві оборони України, пише Апостроф.

Країна-терорист Росія відмовляється вести перемовини щодо своїх вбитих солдатів – їх залишають розкладатися в українській землі. Росіяни виконують наказ міноборони РФ про захоронення мертвих російських військових у братських могилах, а коли це неможливо – знищення їхніх тіл будь-яким доступним на полі бою способом.

Водночас Кабінетом міністрів України встановлено порядок про здійснення їхнього пошуку, ексгумації та зберігання до моменту передачі останків представникам “противної воюючої сторони”.

Військові журналісти спостерігали, як саме відбувається процес відвантаження мертвих окупантів у Харкові та навколо нього, у районах активних бойових дій.

У Харкові вбитих військових рф відвантажують вагонами У Харкові вбитих військових рф відвантажують вагонами У Харкові вбитих військових рф відвантажують вагонами

Підписуйтеся на наш Telegram – “LEMBERG NEWS” .

Цей допис уже прочитано 135 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: