У селі Підгірне на Львівщині облаштували поліцейську станцію та придбали оргтехніку

Коштом Підберізцівської територіальної громади у селі Підгірне на Львівщині облаштували поліцейську станцію та придбали оргтехніку.

Відтепер понад 5 тис. мешканців почуватимуться безпечніше. Поліцейський офіцер зможе оперативніше реагувати на звернення і стане гарантом дотримання законності на території громади.

Торік між Головним управління Національної поліції у Львівській області та Підберізцівською ТГ було підписано меморандум про співпрацю. Згодом провели відбір кандидата на посаду поліцейського офіцера громади, який пройшов спеціальну підготовку в Харківському національному університеті внутрішніх справ.

Національна поліція спільно з міжнародними партнерами забезпечила поліцейського Володимира Буряка автомобілем та всім необхідним для успішної роботи. Він стане партнером громади і обслуговуватиме лише її. Надаватиме поліцейські послуги у сфері безпеки дорожнього руху, громадської безпеки, виявлятиме кримінальні та адміністративні порушення, створюватиме безпечний простір.

“Це – великий кредит довіри до тих, хто тут працюватиме. Люди повірили і дали кошти на облаштування. І відсьогодні ви маєте виправдати цей людський кредит довіри. Ви маєте бути партнерами громади і стати гарантом громадської безпеки. Девіз поліції – служити і захищати. Виправдайте його і не розчаруйте тих людей, які вам вірять і готові підтримувати”, – заявив під час відкриття поліцейської станції голова ЛОДА Максим Козицький.

У селі Підгірне на Львівщині облаштували поліцейську станцію та придбали оргтехніку

У селі Підгірне на Львівщині облаштували поліцейську станцію та придбали оргтехніку

На знімку: під час відкриття поліцейської станції в селі Підгірне Підберізцівської територіальної громади.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 88 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: