У рф криптовалюти хочуть визнати “предметом злочинних посягань”

У рф генпрокурор  Ігор Краснов запропонував законодавчо визнати криптовалюту “предметом злочинних посягань” та застосовувати до неї обмежувальні заходи.

Про це заявив Краснов, виступаючи зі звітом у раді федерації, пише Економічна правда з посиланням на “Интерфакс”.

“Наростає динаміка скоєння злочинів з використанням віртуальних активів. У зв’язку з цим, на мій погляд, потрібне їх включення до кримінального та кримінально-процесуального законодавства щодо можливості визнання предметом зазіхань і накладання на цифрові валюти обмежувальних заходів”, – сказав прокурор.

Центробанк рф у лютому представив пакет законопроєктів про регулювання цифрового майнінгу та криптовалютного ринку, в якому запропонував заборонити в росії як майнінг, так і обіг криптовалют та ввести адміністративну відповідальність за порушення заборони.

Мінфін відправив в уряд рф свій законопроєкт із прописаними нормами регулювання криптовалютного ринку.

“Відомство запропонувало дозволити громадянам інвестувати у криптовалюти залежно від результатів попереднього тестування, а кваліфікованим інвесторам та юрособам – здійснювати операції з криптовалютами без обмежень. При цьому Мінфін пропонував зберегти заборону на використання цифрових валют як засіб платежу в росії”, – нагадує видання.

Останнім часом “LEMBERG NEWS” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш  Telegram.

Цей допис уже прочитано 686 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: