У Нідерландах порти відмовилися розвантажувати танкер з російським пальним

Нідерландські доки відмовилися розвантажувати танкер, що перевозить російське дизпаливо – наразі воно стоїть поряд із Амстердамом.

Про це пише Економічна правда з посиланням на Bloomberg.

Танкер, завантажний близько 60 тисячами тонн дизпалива у порту Приморська, рушив у путь наприкінці квітня. Судно під назвою Sunny Liger оперує під прапором Маршаллових Островів.

За словами Ніка Стама, директора портового підрозділу голландської профспілки FNV, танкеру було спершу відмовлено у в’їзді до шведського порту, перш ніж йому згодом відмовили в Роттердамі, а згодом – і в Амстердамі.

“Якщо доки десь у світі відмовляються від вантажу, ми також відмовимося”, – розповів він в інтерв’ю агентству. “Ми робимо це на основі міжнародної солідарності”.

За його словами, судно стоїть біля Аймаудена, неподалік порту Амстердама, і наразі незрозуміло, як довго воно там чекатиме.

Раніше міністр закордонних справ Нідерландів Вопке Гукстра назвав ситуацію “дивною”, адже судно не оперує під російським прапором і не перевозить заборонені вантажі.

Доки Sunny Liger очікує на подальшу долю, інший корабель, що перевозив дизельне паливо з Приморська, CB Caribic, увійшов в район порту Амстердама в неділю.

Останнім часом “LEMBERG NEWS” має періодичні перебої в роботі сайту, тож підписуйтеся на наш  Telegram.

Цей допис уже прочитано 103 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: