У Національному парку Львівщини зазняли незвичну тварину

Фотокамери, розставлені в лісі, випадково зафіксували в Карпатах лося

У Національному парку "Сколівські Бескид…
Фото: Пресслужба НПП “Сколівські Бескиди”
 

“Нежданий, але бажаний гість “Сколівських Бескидів”. Днями до нас завітав лось! Такий неординарний випадок зафіксувала фотопастка в одному з лісництв парку. Чому гість нежданий? Та тому, що лосі зустрічаються переважно на рівнинах, поблизу озер і боліт. У Карпатах побачити лося – диво! Що лось тут робив – відкрите питання, адже шляхи міграції виду не проходять через Карпати”, – повідомляють у пресслужбі Національного природного парку “Сколівські Бескиди”, передає Depo.Львів.

За допомогою фотопасток парк і надалі буде спостерігати за мешканцями та гостями НПП “Сколівські Бескиди”. Цей проєкт є частиною Міжнародної Кліматичної Ініціативи (ІКІ). Федеральне Міністерство охорони довкілля і природи та безпеки ядерних реакторів Німеччини (BMU) підтримує цю ініціативу, опираючись на рішення, прийняті Німецьким Бундестагом.

Насторожує, що за останні роки популяція лося в Україні скоротилася приблизно з 14 до 4,5 тис. особин і продовжує скорочуватися. Лося пропонували включити до Червоної книги України 2009 року, проте тоді вид не отримав цього охоронного статусу. Про це дискутували ще неодноразово. У 2021 році лося врешті включено до Червоної книги зі статусом “вразливий”.

Підписуйся на наш FacebookInstagramTelegram.

Цей допис уже прочитано 194 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: