У МОЗ назвали умову, за якою можуть скасувати носіння масок в Україні

У Міністерстві охорони здоров’я поки не планують скасовувати обов’язкове носіння масок навіть для вакцинованих. Про це головний державний санітарний лікар Ігор Кузін заявив під час інтерв’ю «Українській правді».

За його словами, маски обов’язкові через те, що в країні недостатня кількість щеплень. Розглядати скасування масок зможуть лише коли більшість населення вакцинується.

«Ні, ми поки такого не розглядаємо. Хочу повернутись до того рішення Центру контролю та профілактики хвороб – попри те, що вони справді спочатку давали таку рекомендацію, потім вони внесли корективи та обмеження щодо носіння масок. І зараз вони повертаються до базових вимог, бо справді маски є обов’язковими за недостатнього рівня охоплення щеплень», – зазначив він.

Головний лікар каже, що має бути гарантія того, що жодна людина, яка знімає маску в публічних місцях, не наражає інших на небезпеку.

Крім того, восени і взимку українці проведуть у масках, оскільки нас не оминуть гострі респіраторні вірусні інфекції, будемо стикатися з вірусом грипу.

«Тому маска захищатиме не лише від ковіду. Я впевнений, що всі вже звикли і мають лайфхаки, як їх треба носити», – додав він.

Нагадаємо, що уряд затвердив оновлений план вакцинації від коронавірусу до кінця цього року. Очікують, що до грудня 2021 року Україна отримає понад 47 млн доз вакцин від Covid-19.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ TELEGRAM – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 146 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: