У Львові чиновників міськради возитимуть на таксі за 3,5 мільйони гривень

У тендері на надання послуг таксі для виконавчого комітету Львівської міськради перемогло ЛКП «Ратуша-сервіс». Саме це комунальне підприємство за понад 3,5 млн грн має забезпечити перевезення працівників виконкому. Про це йдеться в електронній системі публічних закупівель.

Так, виконавчий комітет замовив до кінця 2021 року таксі для службових поїздок. На такі послуги із міського бюджету готові були витратити 3,6 млн грн.

У Львові чиновників міськради возитимуть на таксі за 3,5 мільйони гривень

На відкриті торги подалися лише два учасники: ФОП Копко Ігор Богданович та ЛКП «Ратуша-сервіс», яке зазвичай не пропускає закупівель, які стосуються послуг таксі чи будь-яких автомобільних перевезень.

Перемогу отримало ЛКП «Ратуша-сервіс», яке запропонувало на 130 грн мену суму, ніж його конкурент. Таким чином комунальне підприємство до кінця року буде надавати послуги таксі виконавчому комітету за 3 555 869,30 грн.

Для службових поїздок працівників виконавчого комітету переможець торгів загалом має надавати шість транспортних засобів:

  • два легкові автомобілі (не пізніше 2018 року випуску, об’єм двигуна – від 1,6 та 1,8 л, підвищений рівень безпеки, клімат-контроль);
  • мікроавтобус (не менше семи місць, не раніше 2006 року випуску, двигун 1,8 л);
  • автобус (не менше 50 осіб, підвищений рівень комфорту, не раніше 2019 року випуску, об’єм двигуна – від 12 л);
  • два легкові автомобілі (не раніше 2003 і 2005 років випуску, об’єм двигуна – від 1,5 і 1,8 л, клімат-контроль).

Переможець торгів повинен виконувати замовлення не менше ніж двома легковими автомобілями впродовж восьми годин кожного робочого дня, а також приїжджати протягом 15 хв із моменту виклику таксі.

Наразі виконавчий комітет Львівської міськради готується укласти угоду з «Ратушею-сервіс».

Зазначимо, що ЛКП «Ратуша-сервіс» не вперше виграє тендери на транспортні перевезення для структур Львівської міськради. Торік працівників виконавчого комітету це комунальне підприємство забезпечувало послугами.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 23 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: