У Львові хочуть ввести штрафи за викидання снігу на дороги

Львів’яни зареєстрували електронну петицію з вимогою штрафувати тих, хто снігом псує дорожнє покриття. Про це пише Depo.Львів.      

“Кожну зиму в нас є велика проблема зі снігом. Комунальники не встигають прибрати і величезні кочугури снігу залишаються на обочинах доріг. Настає потепління і ми всі: добренькі мешканці та і комунальники, давай той сніг розкидали по проїжджій частині. В результаті чого є імовірність виникнення ДТП та руйнування дорожнього полотна,” – йдеться у тексті петиції.

За словами її автора Назарія Захарчука,  такі дії потрапляють під ст. 139 Кодексу України про адміністративні правопорушення “Пошкодження автомобільних доріг, вулиць”. Санкція статті передбачає штраф у розмірі 340 грн або громадські роботи на строк від 30 до 40 годин, а також накладення штрафу на посадових осіб, відповідальних за утримання доріг та вулиць.

“Хочу донести цю проблему до влади міста! Посилити патрулювання і контроль за такими діями мешканців та комунальників! Порушників притягувати до відповідальності згідно чинного законодавства!” – написав Захарчук.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 153 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: