У Львові хлопчик проковтнув магнітні кульки, які пробили кишківник

У суботу, 10 жовтня, до львівської міської дитячій лікарні потрапив трирічний хлопчик. Дитячі хірурги терміново прооперували маленького пацієнта зі Львова, який проковтнув магнітні кульки від гри. Кульки потрапили у кишківник, пошкодили його у двох місцях і викликали перфорацію. 

Як повідомив журналістам заступник головного лікаря лікарні Роман Герега. зараз дитина в реанімації.

За словами лікаря, дитині довелося видалити частину розірваного кишківника.

«Хлопчик проковтнув п’ять магнітних кульок від якоїсь гри. Батьки цього відразу не помітили, кульки в організмі дитини були більше доби, потрапили у кишківник і викликали перфорацію. Вони пробили кишку у двох місцях і випали в черевну порожнину. Пішов перитоніт. Дитячим хірургам довелося видалити частину розірваної кишки, бо зшити її було неможливо», – каже Роман Герега.

Хірурги спершу думали, що перитоніт викликав апендицит. Але під час операції з’ясувалося, що то магнітні кульки пробили кишківник у двох місцях.

Зараз хлопчик у реанімації, де проходить відповідне лікування.

Медики радять батькам уважніше стежити за тим, чим бавляться їхні діти і всі дрібні предмети ховати від них подалі. Не давати малим дітям іграшок, що місять дрібні деталі, бо вони пізнають світ, пробуючи все на смак – а це може закінчитися трагічно.

Цей допис уже прочитано 79 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: