У Львові у маршрутці «помічниця» водія вдарила пасажирку

Вчора, 14 грудня, близько 20:09 год у Львові «помічниця» водія автобуса №37 вдарила 29-річну пасажирку. Інцидент трапився на вулиці Під Голоском. Потерпіла написала заяву у поліцію та повідомила про випадок у спільноті ГО «Варта-1» у Фейсбуку.

У Львові у маршрутці «помічниця» водія вдарила пасажирку

«Зараз страшно їздити в маршрутках і навіть просити поїхати на кінцеву де й має відбуватися висадка пасажирів також.

 

Все трапилося через те, що я попросила під’їхати на кінцеву маршрутку, так як я розраховувала саме там вийти з маршрутного таксі 37, маючи багаж загальною вагою в 50кг.

На мої моє прохання водій спочатку відповів що хоче в туалет і після того як я відповіла, що без проблем, я почекаю, бо навіть до кінцевої є що йти і це важко, не очікуючи такої реакції від мене, водій агресивно почав доказувати , що це кінцева, а на мої слова чому він обманює, його подруга почала словесно мене ображати, називати психологічно хворою, коли я витягла телефон, щоб увімкнути камеру, я надіялася, що вона хоть тоді припине матюкати мене і говорити всі ці слова, на томість вона вдарила сильно по руці в якій був телефон і вставши з крісла йшла в мою сторону .Це все відбувалося настільки швидко що водій ледве встиг стримати її і зупинивши словами, щоб вона заспокоїлася , я з переляку почала набирати 102. Як тут водій закрив двері і почав рухатися в іншу сторону з словами, що він мене запам’ятав .

Я написала заяву в поліцію, також залишила скаргу на гарячій лінії , так як ця агресивна жінка, яка мабуть родичка цього водія, погрожувала мені і не відомо як може закінчитися інша моя поїздка з цими людьми.

Відразу кажу, що я розумію важку працю водіїв , але це не повід так з людьми поводитися», – пише обурена Вікторія Чернявська.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 137 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: