У Львові у декілька разів зросли викиди аміаку

Андрій Садовий. Фото: відкриті джерела.

Пост моніторингу якості повітря, який розміщено поблизу місця будівництва сміттєпереробного комплексу на Пластовій, 13, регулярно фіксує перевищення гранично допустимих норм концентрації шкідливих речовин. Починаючи з 30 грудня минулого року виявлено значне зростання у повітрі аміаку.

Про це пише Четверта студія з посиланням на Leopolis.

Впродовж доби прилад 72 рази здійснює заміри за сімома показниками. Зокрема, вимірюється вміст діоксиду азоту, оксиду вуглецю, діоксиду сірки, озону, оксиду азоту, сірководню та аміаку. Також обладнання показує швидкість і напрямок вітру, відносну вологість, температуру повітря та атмосферний тиск.

Як видно із даних моніторингу практично регулярно перевищуються показники вмісту аміаку у повітрі. Так, 1 січня ц.р вони у понад п’ять разів були більшими за норму для житлової забудови.

У Львові у декілька разів зросли викиди аміаку

Показники по сірководню також часто вищі норми. В окремі дні вони у рази перевищують гранично допустимі концентрації.

Минулого року упродовж довгого часу пост моніторингу якості повітря у Львові не працював. Громадські активісти, навіть, висловлювали занепокоєння, що така ситуація може бути пов’язана із значним перевищенням норм із забруднення повітря на Пластовій, 13 та намаганням приховати реальну ситуацію від мешканців міста.

Підписуйся на наш FacebookInstagramTelegram.

Цей допис уже прочитано 63 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: