У Львові урочисто освятили місце під будівництво нової лікарні Медичного центру Святої Параскеви

Це буде стаціонар з кількома сучасними відділеннями та поліклінікою Медичного центру Святої Параскеви. Сьогодні урочисто заклали капсулу та освятили місце під будівництво. Як зауважив мер Львова Андрій Садовий, за два роки тут постане сучасний медичний заклад з відреставрованими старовинними будівлями.Про це повідомила пресслужба Львівської міської ради.

 

«Ми зібралися сьогодні тут, щоб почати добру справу і закласти пам’ятну капсулу з нагоди початку будівництва лікарні Медичного центру Святої Параскеви, і освятити це місце, де за два роки буде побудована сучасна лікарня на 100 ліжок. Інвестуємо не тільки в будівництво, а й в реконструкцію тих споруд, які є тут — їх є три, вони старовинні і мають свою історію. Історичні будівлі маємо намір повністю відновити. Таким чином, майбутня лікарня буде мати новий хірургічний корпус на 8 тис кв. м і три відреставровані історичні споруди, в яких буде розміщено додаткові функції – медичні, адміністративні, харчування», — зазначила керівниця проєкту, директорка центру Святої Параскеви Тетяна Міхнова.

Проєкт облаштування клініки передбачає, що наявні будівлі колишнього Львівського заводу телеграфної апаратури (ЛЗТА) реконструюють і добудують до них новий корпус — стаціонар. Новий стаціонар матиме загальну площу 8000 кв. м і складатиметься з хірургічного відділення на 100 ліжок, сучасного радіологічного та поліклінічного відділень, операційного блоку та реанімації. Упродовж 10 років успішної роботи медичний центр постійно інвестує у розвиток мережі поліклінік. Інвестиція у цю лікарню — близько 20 млн євро. Будівництво медичного закладу триватиме орієнтовно два роки.

Лікарня буде інноваційною та сучасною, кажуть у медичному центрі, адже над проєктом працювали консультанти з Німеччини, зокрема архітектурне бюро Андре Янка, та Потсдамської клініки ім. Ернста фон Бергманна.

«Сьогодні Бог зцілює людей руками наших медиків в наших лікарнях, які є на першому фронті боротьби з різними недугами. Ми благословляємо сьогодні цю добру справу, це місце, цей фундамент, який є основою будівлі. Цей заклад має надзвичайно гарну і побожну назву — Святої Параскеви. І щораз більше медиків схиляються до думки, що медицина — наука гуманітарна, бо якою важливою є мотивація людини до одужання! Я дуже надіюся, що в цьому закладі буде також відповідна каплиця, а в коридорах — невеличкі молитовні кутки, щоби кожна людина могла затриматися, і також подякувати за своїх лікарів», — зазначив перед освяченням владика Володимир (Груца), єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ.

Новий медичний центр зі стаціонаром створить додатково 350 нових робочих місць з умовами праці, які передбачають сучасні стандарти санітарії та безпеки. Це допоможе зберегти цінні медичні кадри й талановитих лікарів, оскільки створить альтернативу роботі за кордоном, — наголошують у Медичному центрі.

У хірургічному відділенні буде можливість виконувати до 3000 оперативних втручань на рік за напрямками: хірургія, урологія, гінекологія, отоларингологія тощо.

Зазначимо, медичний центр збудують на вул. Смаль-Стоцького, 13, що неподалік ТРЦ «Скриня». Відповідне рішення погодив виконавчий комітет ЛМР 10 травня 2019 року.

До слова, Медичний центр Святої Параскеви входить у ТОП-10 кращих платників податків та роботодавців з найбільшими заробітними платами для працівників.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 75 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: