У Львові системою для Е-квитка обладнані 13 транспортних засобів

У Львові триває реалізація проекту впровадження електронного квитка (АСОП) для громадського транспорту міста. Зараз триває монтаж системи на транспортні засоби. На сьогодні нею вже обладнані 5 типів автобусів, повідомили у пресслужбі міської ради.

Станом на сьогодні 5 типів автобусів обладнані системами АСОП. Зокрема, обладнання встановлено на автобусах: “Electron” А18501, “MAZ” 203069, “Ataman” А092H6, “CHAZ” А081.10, “LAZ” А183D1 львівського комунального підприємства АТП № 1.

Загалом уже 13 транспортних засобів обладнані системами АСОП — це 5 трамваїв, 5 автобусів і 3 тролейбуси», — повідомили у ЛКП «Львівавтодор».

Нагадаємо, ЛКП «Львівавтодор» уклало з Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) кредитний договір від 17.11.2016 року на проект «Впровадження АСОП у місті Львові» на загальну суму 10,0 млн євро. Місцевий внесок — у сумі 1,2 млн євро.

12 березня 2020 року відбулося підписання договору з консорціумом “Mikroelektronika” & “SoftServe” — переможцем тендеру (стартом проекту, згідно з договором, вважається 15 травня 2020 року).

25 вересня здійснені технічні заміри у громадському транспорті представниками із “Mikroelektronika” для майбутнього встановлення необхідного обладнання. Також підписано design systems проекту в жовтні 2020 р., і 19 жовтня розпочалась робота адміністраторів ЛКП «Львівавтодор» у ЦНАП, які приймають документи та заяви від пільгової категорії населення.

Плани на рік щодо е-квитка:

  • Запуск Центру обслуговування пасажирів.
  • Отримання перших пільгових транспортних карток “Леокарт”.
  • Тестовий монтаж системи АСОП на кожен тип транспортного засобу.
  • Тестування та прийняття програмного забезпечення.
  • Перший продаж електронних загальних та туристичних карт під час тестування оплати проїзду.
  • Встановлення системи АСОП на усі транспортні засоби — до кінця 2021р.

Здача в експлуатацію системи АСОП запланована на 13 січня 2022 р.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 59 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: