У Львові розпочалися роботи з відновлення озера на Панча

Про це пише Depo.Львів з посиланням на повідомлення Шевченківської РА.

Це озеро перемогло у конкурсі на Громадський бюджет, це заслуга активної громади вулиці Панча, Варшавської та проспекті Чорновола.

“Вони три роки подавали цей проект на конкурс і нарешті вийшли переможцями. Це великий проект. Цього року на нього виділено 3 млн грн. Сам проект нам розробляло ЛКП “Інститут просторового розвитку”. Відбулись торги, переможцем яких стала компанія “Захід Нео Буд”, яка багато працює у Львові”, — зазначила голова Шевченківської РА Надія Банах.

Озеро на вул. Панча є штучною водоймою, що виникла у 50−80-х роках минулого століття, як результат меліоративної водовідвідної системи, що була першим кроком для підготовки території під забудову житлового масиву з багатоповерховими будинками. Озеро живиться від ґрунтових та дощових вод та позбавлена природного стоку з водозбірного басейну внаслідок каналізування Клепарівського потоку у 50−80-х роках. Подальший антропогенний вплив під час забудови наприкінці 90-х років призвід до маловоддя озера, а в жаркі періоди року до повного обміління.

Зважаючи на те, що екосистема флори і фауни, а також природна водойма на території ділянки становлять ландшафтну цінність для Львова проектом також передбачено благоустрій території довкола водойми.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 66 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: