У Львові пройшов щорічний Осінній Будівельний форум-2020

7 жовтня в області стартував традиційний щорічний Осінній будівельний форум 2020. Це, передусім, виставка інновацій у сфері проєктування, будівництва та ремонту. Виставка охоплює тематичні експозиції «Буд-ЕКСПО», «Вікна. Двері. Дах.», «Опалення» та «Альтернативна енергетика», а також репрезентує сучасну будівельну продукцію, новітні технології у сфері будівництва та якісну сервісну пропозицію 50 виробничих та торгових фірм на загальній виставковій площі 1800 кв. м.

Організатор форуму у Львові – Акціонерне товариство «Гал-ЕКСПО». Форум проходить за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, захід підтримують також Будівельна Палата України, Асоціація виробників будівельних матеріалів, Спілка архітекторів, Національний університет «Львівська політехніка», Ресурсний центр ОСББ Львівської міської ради та низка інших профільних організацій та об’єднань.

Географія учасників охоплює 12 областей України, які запропонують широкий асортимент будівельних та оздоблювальних матеріалів, нові рішення щодо утеплення оселі, продемонструють досягнення альтернативної енергетики та низки інших будівельних рішень.

Найбільш знакова подія – це науково-практична конференція «Інтегрована стратегія просторового розвитку території вздовж державного кордону України та Польщі». Окрім експозиційної частини, заплановано проведення низки заходів: конференції, обговорення, семінари та майстер-класи.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 323 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: