У Львові презентували посібник з ін’єкційної косметології

Авторками першого вітчизняного мануалу для косметологів-ін’єкціоністів стали косметолог-естетист, засновниця навчального центру Olga Sudnyk Academy of Beauty Ольга Судник та лікар-невролог, лікар-ін’єкціоніст Вікторія Цвіль.

Ін’єкційна косметологія – галузь медицини, яка стрімко розвивається. Великі науково-дослідні інститути США, Британії, Франції, Італії та інших країн-трендсетерів індустрії краси та здоров’я розробили безпечні та органічні методики ін’єкційних процедур для корекції косметичних змін обличчя та тіла. Фахівці навчального центру Olga Sudnyk Academy of Beauty от уже понад 10 років переймають цей провідний світовий досвід і навчають студентів працювати з найсучаснішими методиками та препаратами.

У Львові презентували посібник з ін’єкційної косметології

«Вирішили з колегою структурувати свої знання та досвід, щоб полегшити навчання косметологів-ін’єкціоністів. Адже галузь настільки інноваційна та динамічна, що на цю тему в Україні ще нема жодного посібника чи підручника», – поділилася співавторка посібника Ольга Судник.

Видання «Ін’єкційна косметологія: посібник з практичних і теоретичних занять», яке вийшло у видавництві «Кварт», охоплює чотири основних сфери застосування ін’єкційних процедур в косметології: ботулінотерапію, контурну пластику, мезотерапію та біоревіталізацію. Новинку буде передано у бібліотеку Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького та інших медичних вишів. Замовити та придбати посібник також можна на сайті навчального центру Olga Sudnyk Academy of Beauty.

Підписуйтеся на наш Telegram – “LEMBERG NEWS” .

Цей допис уже прочитано 91 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: