У Львові поліція вилучила у 25-річного “закладчика” наркотики майже на 2 млн гривень

Наркотики розповсюджував 25-річний мешканець Миколаєва
 
У Львові поліція вилучила у 25-річного “закладчика” наркотики майже на 2 млн гривень, інформує Новини Live

Про це повідомляють у пресслужбі Національної поліції. 

Подробиці затримання

Львівська поліція затримала 25-річного мешканця Миколаєва, який зберігав у себе в квартирі психотропних засобів та наркотичних речовин майже на 2 млн гривень. 

У Львові поліція затримала наркодилера

Юнак винаймав квартиру у Львові, яку й перетворив на склад наркотиків. Заробляв на життя він тим, що розкладав по місту “закладки” і, як повідомляє поліція, це були не просто невеликі пакунки з наркотиками, а так звані “мастерклади”. 

У Львові поліція затримала наркодилера

“Оперативники управління боротьби з наркозлочинністю у Львівській області ДБН НПУ отримали інформацію про те, що 25-річний мешканець Миколаєва займається збутом наркотичних засобів і психотропних речовин на території Львова. З метою прикриття незаконної діяльності він орендував квартиру, яку використовував як склад для фасування заборонених речовин. Збував їх гуртовими партіями у безконтактний спосіб через великі закладки – так звані “мастерклади”, – говорять у поліції. 

У Львові поліція затримала наркодилера

В орендованій квартирі провели ретельний обшук, в результаті якого виявили амфетамін, канабіс, мефедрон, альфа-PVP, а також 450 пігулок екстазі та 68 марок ЛСД. Усе це за цінами “чорного” ринку оцінюється у майже 2 млн гривень. 

Підписуйся на наш FacebookInstagramTelegram.

Цей допис уже прочитано 199 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: