У Львові перекриють перехрестя вулиць Городоцької і Бандери. Як зміняться транспортні маршрути

З 14 жовтня на місяць для руху транспорту перекриють перехрестя вулиці Бандери з вул. Городоцькою на ділянці від вул. Тобілевича до пл. Кропивницького. На час робіт транспорт оминатиме закриту ділянку у напрямку до центру міста по вул. Тобілевича – вул. Федьковича, а в напрямку до Залізничного вокзалу – по вул. Короткій.

За інформацією ЛКП «Львівавтодор», на цьому перехресті проводитимуть роботи із облаштування трамвайної інфраструктури, зокрема змінять радіус поворотів трамваїв.

Як розповів в.о. начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика, на час ремонтних робіт громадський транспорт відповідно курсуватиме за зміненими маршрутами.

У Львові перекриють перехрестя вулиць Городоцької і Бандери. Як зміняться транспортні маршрути

Трамваї №1, №4, №6 курсуватимуть лише до церкви Анни та у зворотному напрямку.

На час ремонтних робіт з Залізничного вокзалу (пл. Двірцева) до церкви Анни (вул. Захисників України) та у зворотному напрямі курсуватиме експрес-маршрут.

Автобусні маршрути №6А, 7, 15, 20, 25, 29, 31, 34, 41, 43, 51, 52 та експрес-маршрут «Аеропорт – церква св. Анни» у напрямі до центральної частини міста курсуватимуть по вул. Городоцька – вул. Тобілевича – вул. Федьковича – вул. Шептицького – пл. Кропивницького – вул. Городоцька – і далі за маршрутом. У напрямі до Залізничного вокзалу автобусні маршрути тимчасово здійснюватимуть об’їзд вул. Городоцької по вул. Короткій – і далі за маршрутом.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 110 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: