У Львові зробили експозицію на підтримку мешканців окупованих міст України

У публічному просторі Львова – сквері на перетині вулиць Тарнавського – Зелена – Водогінна – розмістили змінну експозицію з 12 постерів на підтримку мешканців окупованих територій України. Тематичні плакати розташовані на бетонній конструкції, яка залишилася у сквері ще з радянських часів.

Виставку створили студенти кафедри графічного дизайну Академії мистецтв спільно з Муніципальним мистецьким центром та у співпраці з Катериною Кіт-Садовою.

“Сьогодні ми пропонуємо актуалізувати простір, використавши бетонні рудименти скверу як місце для плакатів, які створили студенти та випускники Академії під впливом переживань війни з росією. Загалом, сквер може стати своєрідним місцем для публічних “переглядів”, адже тут пролягає дорога від студентських гуртожитків до Академії. І цей простір є зручним для таких експозицій”, – ділиться задумом директорка Муніципального мистецького центру Ляна Мицько. 

Авторами графічних робіт є студенти кафедри графічного дизайну (викладачка Катерина Дідик), у тому числі і зі Сходу України, та резиденти Центру: Богдана Давидюк, Михайло Скоп, Віталій Руппельт.

Підписуйтеся на наш:

Telegram – “LEMBERG NEWS” 

Twitter – LEMBERG NEWS

Цей допис уже прочитано 493 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: