У Львові за бюджетні кошти видають журнал для дорослих і називають це “мистецтвом”

У Львові муніципальний арт-центр втрапив у секс-скандал.

Керівництво центру звинуватили у пропагування порножурналу, а ті натомість запросили “невдоволених” – на панельну дискусію
 

У Львові за бюджетні кошти видають журнал для дорослих і називають це "мистецтвом"
Фото: ілюстрація журналу “Грішниця”
 

Яблуко розбрату. Саме так можна назвати друкований продукт фотографки з Луганська Julie Poly. Сама авторка називає свої роботи “з нотками порнографії”, однак це не завадило їй видати два екземпляри друкованого видання коштом міського бюджету Львова. Адже вийшов він за сприяння Львівського муніципального мистецького центру. Про це на своїй сторінці у Facebook написала львів’янка Олена Кавкун, передає Depo.Львів.

“В принципі абсолютно будь-що, якщо захотіти, можна запакувати під мистецький проектний соус. Навіть якщо це пропаганда розпусти і порнографічного сприйняття сексуальності, об’єктивація тіла подані як благонамірене мистецтво з трішки доданою шаржовістю”. Так у своєму дописі написала дівчина, обурена діями міського мистецького центру.

Також, за словами Олени, журнал не лише “ілюструє” жіночі принади, однак і містить рекламу київського БДСМ простору, який надає для втіх кімнати в оренду.

А от керівництво Львівського муніципального мистецького центру, схоже, така позиція львів’янки не засмутила. А навпаки – додала більше роботи. У коментарях під постом Центр запрошує Олену Кавкун… на панельну дискусію. Кажуть – жінка просто не зрозуміла глибини теми.

“Цією публічною розмовою ми реагуємо на звернення небайдужих містян, яке поступило через Гарячу лінію міста та через допис у соцмережах про присутність ненормативного контенту тілесного характеру у Муніципальному мистецькому центрі. Ми спробуємо розібрати ситуацію із присутністю у просторі мистецького центру журналів Грішниця. Де межа дозволеного у згадках про тіло та секс у мистецтві. Наскільки це може бути нормованим у публічному просторі? Також окремо поговоримо про сексуальну освіту та можливість проявляти різноманітні суміжні проблеми через мистецтво”,– йдеться у повідомленні.

Підписуйся на наш FacebookInstagramTelegram.

Цей допис уже прочитано 48 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: