У Львові задимівся вантажний літак (ВІДЕО)

У четвер зранку, 28 січня, під час посадки у Львові задимівся вантажний літак. Відео інциденту очевидці опублікували у Telegram. Директорка львівського аеропорту Тетяна Романовська підтвердила ZAXID.NET цю інформацію, однак запевнила, що жодної небезпеки через задимлення не було. Пише: zaxid.net

Літак авіакомпанії Merіdian LTD AN 12 UR-CAJ летів з Туреччини до Литви. Він виконував рейс Чорлу-Каунас, з посадкою у Львові для дозаправки.

За словами директорки аеропорту, незначне задимлення саме сталося під час посадки літака у львівському аеропорту. На відео, яке зняли очевидці видно, як чорний дим йде одразу з двох турбін літака.

Очевидці зняли на відео як у Львові під час посадки задимівся літак

Директорка Львівського аеропорту Тетяна Романовся розповіла, що таке задимлення у літаків буває досить часто і це не є небезпечно. «Це було незначне задимлення під час посадки. Все в порядку, літак вже приземлився. Жодних технічних несправностей немає», – додала Тетяна Романовська.

У повідомленні, яке вже опублікували на офіційній сторінці аеропорту Львів​ у Facebook пояснили, що з-за умов підвищеної вологості, під час роботи двигунів на повних обертах, продукти згорання авіаційного палива можуть мати темний вигляд.

Додамо, що у літаку, який задимівся пасажирів не було, а лише екіпаж. Цей літак щодня здійснює вантажні рейси через Львів.
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

 

Цей допис уже прочитано 133 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: