У Львові для проїзду відкрили вулицю Личаківську

У Львові для проїзду відкрили вулицю Личаківську, на відрізку від «Ензиму» до вул. Букової. Там підрядна організація ТзОВ «Автомагістраль-Південь» постелила останній шар асфальту на вихідних. Про це повідомляє заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрій Білий. Пише Твоє місто

Вулиця вже відкрита для проїзду у два боки. Водночас техніка продовжує працювати на об’єкті – залишається доробити хідники, розмітку, освітлення, благоустрій тощо.
Додамо, що на вихідних, 5-6 грудня, вул. Личаківська, на відрізку від «Ензиму» до вулиці Букової, була перекрита для руху транспорту.

У Львові для проїзду відкрили вулицю Личаківську

У Львові для проїзду відкрили вулицю Личаківську

У Львові для проїзду відкрили вулицю Личаківську

Нагадаємо, що Личаківська з’єднує центр Львова з Винниками та є однією з найдовших у місті. Її частину від площі Митної до вулиці Крушельницької відремонтували у 2011 році за 3 млн євро, які надав у кредит ЄБРР. У 2018 році після реконструкції відкрили другу частину вулиці – від Мечнікова до розворотного трамвайного кільця на Пасічній. На вулиці замінили комунікації, мощення та трамвайні колії.

Проєкт реконструкції вулиці виготовили торік у ТзОВ «Науково-виробниче об’єднання Трансінжиніринг». Ремонтні роботи на вулиці розпочали 27 травня. Протяжність дороги становить 4 км 100 м. Загальна вартість робіт становить 160,3 млн грн. Вулицю планували відкрити для проїзду 17 листопада. Роботи затягнулися через те, що проєктант не передбачив каналізування на частині вулиці і довелося вносити зміни у проєкт.

Фото зі сторінки Андрія Білого у Фейсбуку

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 69 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: