У Львові відновили пільгове перевезення пасажирів транспорту, проте скоротили час дії пільги

Проте пільга діятиме з 11.00 год і до 16.00 год.

«Від завтра ми даємо можливість відновити пільгове перевезення. Але, акцентую, з 11.00 год і до 16.00 год. Адже «жовта» зона дозволяє перевозити лише сидячих пасажирів, а нам важливо, щоб люди могли зранку заїхати на роботу і ввечері вернутися додому. Тому, велике прохання до людей старшого віку, до всіх, хто має пільги, користайтеся своїми можливостями з 11.00 год і до 16.00 год.

Ми повинні бути правдивими. Громадський транспорт – це те місце, де коронавірус поширюється найшвидше. Якщо не хочемо захворіти, давайте будемо мудрими», – повідомив міський голова Львова Андрій Садовий.

Також колишній депутат, а нині правозахисник та представник з прав людини та прав людей з особливими потребами Ігор Дякович повідомив, що рішення про скасування терміну дії пільги є абсолютно не прпавомірним та не законним:

“Щойно комісія ТЕБ і НС прийняла рішення про встановлення терміну дії пільг для пільгових категорій з 11.00 до 16.00.
1. Закликаю Андрій Садовий, Андрій Москаленко негайно скасувати незаконне рішення, яке суперечить ст. 92 ( п. 1 і 6) Конституції України, а також ЗУ “Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні (ст. 38-1, ч. 5 – “Звуження змісту та обсягу права осіб з інвалідністю на пільговий проїзд транспортом не допускається.”)
2. Всі, хто має право на безкоштовний проїзд відповідно до вказаного вище Закону ігнорувати незаконні рішення комісій чи окремих чиновників. Ви маєте право на безкоштовний проїзд. Крапка. Без виключень.
3. У разі відмови перевезти пільговика безкоштовно – викликайте поліцію і складайте протокол.
4. Закликаю громадські організації, які займаються захистом прав людей з інвалідністю, подавати позови до суду. Готовий надати вичерпну інформацію по законодавству, оформити позов, тощо. Для людей з 2 групою інвалідності немає судового збору, тож позов буде безкоштовний.” – повідомив правозахисник.
Він закликав депутатів ЛМР негайно відреагувати на порушення Закону України щодо прав людей з інвалідністю.
 

“Ігор Зінкевич, прошу розглянути на засіданні комісії це питання невідкладно. Готовий прийти і надати всі роз’яснення. Вважайте це як офіційне звернення до комісії. В свою чергу прошу своїх друзів, колег, знайомих берегти своє здоров’я, без потреби не користуватися громадським транспортом. Ми все розуміємо, є небезпека зараження, але це не підстава порушувати Закон. Наголошую, що коли немає інших варіантів, ви, за наявності посвідчення людини з інвалідністю, маєте право цим транспортом користуватися безкоштовно!”  – додав Ігор Дякович

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 67 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: