У Львові відбулася акція на підтримку політв’язнів у Білорусі(ФОТО)

Близько 30 листівок отримають білоруські політв’язні, які перебувають в СІЗО через участь у мирних протестах.

11 жовтня, на площі Ринок, пройшла акція “Вони боролись за свободу Білорусі!”. Організаторами стали молодіжна організація “Фундація регіональних ініціатив (ФРІ) Львів” та благодійний фонд “Наш дім”. Протягом чотирьох годин львів’янам та гостям міста пропонували залишити на листівках слова підтримки для білоруських політв’язнів.

“Я зв’язався з представником білоруської діаспори у Львові Олексієм, який представляє БФ “Наш дім”. Ми дійшли висновку, що потрібно зробити такий жест й акцентувати увагу на проблемі білоруських політв’язнів. На той момент їх було 77, і за кілька днів це число збільшилось”, – каже організатор та голова “ФРІ Львів” Нікіта Курицин.Хлопець розповідає, що вони встановили великий банер, на якому були зображення політичних в’язнів та два плакати з написами “Вони боролись за свободу Білорусі” для привернення уваги. На самих листівках, які пропонували людям, були зображені місця у Львові з білоруською символікою. Підписали близько 30 таких зображень, які БФ “Наш дім” найближчим часом передасть затриманим в місця ув’язнення.

Нікіта Курицин додає, що часто, крім львів’ян, приходили самі білоруси, що сприяло розвитку їх спільноти. Вони знайомились між собою, обмінювались контактами та додавалися в спільні групи.

Додамо, що схожі акції планують провести й в інших містах України.

Нагадаємо, що Україні спростять залучення до роботи білоруських фахівців. Документ покликаний сприяти розвитку інвестиційного потенціалу України та залученню висококваліфікованих ІТ-спеціалістів та інноваторів.

У Львові відбулася акція на підтримку політв’язнів у Білорусі(ФОТО)
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 18 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: