У Львові вночі відбувся конфлікт з ножовим пораненням

10 грудня, близько 1-ї години ночі, патрульних викликав батько трьох дітей і повідомив, що дружина, з якою він не живе, систематично вживає алкоголь і за дітьми не дивиться, – повідомляють у патрульній поліції Львівської області.

З його слів, саме в той момент діти потребували допомоги. Чоловік скерував екіпаж у місто Винники на вулицю Кільцеву. Патрульним відчинила двері 26-річна жінка. Увійшовши в помешкання, патрульні побачили компанію з 5 осіб, які розпивали алкогольні напої і ще 3 осіб в іншій кімнаті, які вживали тютюнові вироби. Інформує Дивись.info 

Також у помешканні були троє малолітніх дітей віком: 4, 7 та 8 років. Поліцейські дали вказівку покинути приміщення стороннім аби дати можливість дітям відпочити. Поліцейські провели бесіду з жінкою і попередили, що скеровують інформацію про них до відділу ювенальної превенції. Коли патрульні вийшли на вулицю, то почули, що неподалік відбувається конфлікт. Інспектори підбігли і побачили у 34-річного чоловіка ніж в руках. Він не реагував на правоохоронців. Патрульні вибили ніж з рук та затримали порушника. Поруч інспектори помітили чоловіка, що лежав з ножовим пораненням в спині. 35-річного місцевого чоловіка шпиталізували. Згадані учасники конфлікту, є тими самими особами, які були в помешканні жінки із дітьми.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 75 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: