У Львові визначили, яких дітей у 2021 році годуватимуть у школах безоплатно

Сьогодні, 29 грудня, під час пленарного засідання Львівської міської ради 56 депутатів підтримали Програму безоплатного харчування дітей та учнів у закладах освіти Львівської МТГ на 2021 рік.

Про це повідомив портал депутатів Львівської міської ради.

Відповідно до цієї програми, визначено три категорії дітей, які отримуватимуть безоплатне харчування у школах Львівської МТГ: учні 1-4 класів закладів загальної середньої освіти м. Львова, діти з багатодітних сімей, які виховуються у закладах дошкільної освіти м. Львова та навчаються у закладах загальної середньої освіти м. Львова.

Депутати також підтримали пропозицією свого колеги депутата ЛМР Олексія Різника, щоб внести до цієї програми категорію дітей, батьки яких лікарі і  загинули у боротьбі з пандемією.

Окрім того, у Львові діє ухвала № 3700, яка передбачає безоплатне харчування дітей учасників АТО та постраждалих учасників Революції Гідності – від дошкільного віку і до 11-го класу. Також, відповідно до чинного законодавства визначено категорії дітей, які мають право на безоплатне харчування в школах. Це діти-сироти, позбавлені батьківського піклування, діти з особливими освітніми потребами, які виховуються у спеціальних інклюзивних класах, діти з малозабезпечених сімей і діти внутрішньо переміщених осіб.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 263 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: