У Львові вздовж лінії «трійки» облаштували нові зупинки

У вівторок, 12 січня у Львові вздовж трамвайної лінії №3 з’явились облаштовані нові зупинки громадського транспорту. Про це повідомляє на своїй сторінці депутат Львівської міської ради, Ігор Зінкевич.
 
“Ситуація із зверненням, щодо облаштування зупинок вздовж трамвайного маршруту № 3 – один із позитивних прикладів, коли керівництво міста і ЛКП «Львівелектротранс» позитивно відреагувало на моє звернення.
Передісторія цього звернення така: восени 2018 року на трамвайний маршрут № 3 вперше у Львові вийшли вживані трамвайні вагони «Tatra KT4DМ», які «Львівелектротранс» придбав у Берліні і перевлаштував візки під вузьку львівську колію. Хоча вагони із Берліна і мають вік понад 30 років, за своїм виглядом і комфортом вони майже як нові, хіба що високопідлогові.
Після появи цих трамваїв на третьому трамвайному маршруті Львова став особливо очевидним жалюгідний стан трамвайних зупинок, які були облаштовані ще в кінці 1980-х років перед пуском трамвайної лінії. Мешканці, які постійно користуються «трійкою» звернулися до мене із проханням допомогти із облаштуванням зупинок, а я в свою чергу звернувся до керівництва міста із проханням провести облаштування трамвайних зупинок вздовж виділених колій на вулицях Сахарова і Княгині Ольги відповідно до сучасних стандартів.” – розповідає депутат.
 
Спільно з помічниками, було запропонувано за рахунок старопридатних матеріалів, які залишилися після попередніх реконструкцій вулиць, облаштувати на трамвайних зупинках посадкові платформи відповідної висоти, щоб маломобільним пасажирам було зручніше здійснювати посадку, а водночас ці платформи мали б відповідати параметрам трамваїв, які експлуатуються у Львові.
 
Звернення також стосувалося проведення поточного ремонту трамвайних колій і контактних мереж на вулицях Сахарова і Княгині Ольги, а також відновлення роботи тягових підстанцій.
 
Наразі, вздовж трамвайного маршруту № 3 уже влаштовано шість трамвайних зупинок, обладнаних підвищеними платформами, які відповідають і вимогам доступності мало мобільних, і параметрам трамваїв, що експлуатуються у Львові – за німецьким досвідом посадкові платформи на кілька сантиметрів нижчі, а ніж висота першої сходинки трамваїв – це зроблено для того, щоб компенсувати зношення коліс, осадження пружин і амортизаторів візків при заповненні салону, наявність снігового покриву на платформах – відповідно двері трамваїв можуть безперешкодно відчинятися назовні.
ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 131 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: