У Кіровоградській області 20-річний хлопець застрелився через борги

Про це Суспільному розповів сільський голова села Свердликового Голованівського району Василь Бовкун.

За його словами, хлопець скоїв самогубство 18 квітня на своєму подвір’ї.

“Був позитивний, спокійний та врівноважений хлопець. Застрелився, начебто, через борги. Його шантажував чи обманював товариш по службі. Нібито, Владислав відправив йому більше 20 тисяч гривень. Хлопець був неодружений, за два дні до самогубства повернуся з армії”, – розповів Василь Бовкун.

У загиблого залишилися батько, мати, брат та сестра. Він був найстаршою дитиною у сім’ї. Військового поховали 20 квітня.

Як повідомляє 24 канал з посиланням на  “Надзвичайні новини”, Владислав застрелився із саморобної зброї.  Після пострілу, який раптово пролунав у дворі, його одразу ж знайшли батьки.  Владислав поцілив собі у голову.

Перед тим, як скоїти самогубство, Владислав розмістив на своїх сторінках у соцмережах звернення. Він назвав ім’я того, кого звинувачує у своїй смерті. Зазначив: це його співслужбовець, який обманом змусив брати кредити у банках. Він нібито мав повернути суму, яку йому віддав Владислав, але насправді виманював дедалі більше грошей.

Хлопець у відео зазначив: не може так більше жити, бо його родина не подужає таких боргів.  Батьки загиблого розповіли, що останнім часом їхній син був тривожним, просив грошей.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

 

Цей допис уже прочитано 84 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: