У Києві чоловік підпалив ліжечко зі своїм сином

У Подільському районі Києва 35-річний чоловік підпалив у своїй квартирі дитяче ліжечко, у якому перебував його шестирічний син. Дитина померла, задихнувшись димом.

Про інцидент, який стався увечері в понеділок, 5 жовтня, першими повідомили київські спільноти DTP.kiev.ua і «Київ оперативний». Також факт смерті дитини внаслідок пожежі підтвердила поліція, однак там подробиць інциденту не повідомили.

За інформацією «Києва оперативного», 35-річний батько забрав дитину до себе. Мати хлопчика прийшла його забрати, але батько не пустив жінку до квартири.

Він напустив у квартиру чадного газу та підпалив ліжко дитини. До того ж, він поводив себе неадекватно та не відчиняв двері рятувальникам і правоохоронцям.

«В один із моментів, він виліз у вікно і пожежні йому кричали “відчини двері”, а він їм у відповідь сказав “зараз, ще 5 хвилин”», – розповіли з місця події очевидці.

Спільнота DTP.kiev.ua зазначає, що шестирічний хлопчик перебував у ліжечку під час підпалу. Окрім того, за їхньою інформацією, підпалу передувала сварка між батьком і матір’ю хлопчика.

Поліція підтвердила факт пожежі та інформацію про неадекватну поведінку 35-річного батька загиблої дитини.

«Інформація про пожежу у квартирі надійшла до столичної поліції [5 жовтня] о 20:40. За викликом негайно виїхали наряди поліції, рятувальники та медики. Після гасіння пожежі у квартирі виявили тіло дитини. Окрім цього у помешканні перебував 35-річний батько загиблого хлопчика, який неадекватно себе поводив і відмовлявся відчиняти двері рятувальникам та правоохоронцям. Його затримали. Наразі з ним проводяться слідчі дії», – інформує київська поліція.

Повідомляється, що батько виявився колишнім військовим. Його затримали, відкрито кримінальне провадження за статтею «Умисне вбивство малолітньої дитини».

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 33 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: