У Києві виявили нелегальний продаж комп’ютерної техніки на 85 мільйонів

За оперативного супроводження досудового розслідування у кримінальному провадженні співробітники ГУ ДФС у м. Києві та Офіс великих платників ДФС Державної фіскальної служби спільно із співробітниками слудчого управління ГУ Національної поліції у м. Києві, під процесуальним керівництвом Київської міської прокуратури викрили підприємців в ухиленні від сплати податків.

Правоохоронці встановили, що на території м. Києва та Київської області діяла група осіб, яка здійснювала реалізацію комп’ютерної техніки та мобільних телефонів різних відомих торгівельних марок, шляхом їх продажу кінцевому споживачу через ряд фізичних осіб-підприємців у точках продажу та із використанням інтернет-магазину без відображення реальних обсягів продажу в податковій та бухгалтерській звітності.
Під час санкціонованих обшуків житлових та нежитлових приміщень, пунктів видачі, було виявлено готівкові кошти в національній та іноземній валюті на загальну суму еквіваленту понад 430 000 гривень та необліковані товаро-матеріальні цінності, а саме комп’ютерна техніка, мобільні телефони, тощо, в кількості понад 2900 шт.
Орієнтовна вартість виявлених ТМЦ становить близько 85 млн гривень.
Виявлені грошові кошти та товаро-матеріальні цінності приєднано до матеріалів кримінального провадження.

Триває розслідування.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 83 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: