У Зеленського заявили про готовність розпустити Раду через КСУ

Президент України Володимир Зеленський зробив заяву, в якій зазначив відповідальність, покладену на Верховну Раду країни щодо ситуації з Конституційним судом. Зокрема, він розповів про те, що ситуація вийшла за рамки конфлікту, тому вимагає швидкого і точного рішення. Якщо найближчим часом цього не станеться, президент не виключає розпуску парламенту. Про це пише Перший діловий.

Така заява була зроблена на всю країну в ефірі одного з телеканалів під час політичного шоу. Президент оперував такими словами, як колапс, політичний конфлікт, відповідальність, звільнення і т. Д. Звернення до фракції «Слуга народу» вийшло за рамки нардепів з неї і стало всенародним.

Згідно з українським законодавством президент не може просто так розпустити парламент, для цього повинні бути вагомі причини, причому всі вони виписані.

Раніше повідомлялося, що судді КСУ не готові здаватися без бою і обіцяють справжню війну в разі розпуску цього органу. Так, Ігор Сліденко підкреслив, що в країні є політсили, які будуть активно проти таких дій, оскільки в його розумінні це вже справжня узурпація влади.

Також Перший діловий раніше писав про те, що КСУ може скасувати «зелений» тариф. На хвилі кризи з Конституційним судом, який замахнувся на реформу проти корупції, західні інвестори в «зелену» енергетику і вітчизняні власники екологічно чистих електростанцій захвилювалися, що Конституційний суд може скасувати пільги по «зеленому» тарифу.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 69 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: