Уряд розширив перелік товарів, які продаватимуть під час локдауну

Міністерство охорони здоров’я ініціювало зміни до переліку товарів, які підлягають під обмеження на продаж під час введення жорстких карантинних обмежень із 8 по 24 січня. Про це УНН повідомив представник Кабінету міністрів у Верховній Раді, народний депутат України від фракції “Слуга народу” Василь Мокан.

МОЗ ініціював зміни до Постанови №1236, які стосуються зокрема й конкретизації переліку товарів, які підлягають під обмеження на продаж у період локдауну. Перш за все, відзначу, що багато фейкової інформації в інтернеті, про що сьогодні вже заявляв міністр охорони здоров’я Степанов. У постанові передбачено продаж товарів першої необхідності (не менше 60% торговельної площі – ред.) – продуктами харчування, лікарськими засобами, виробами медичного призначення, засобами гігієни, засобами зв’язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням і засобами захисту рослин. Торговельна діяльність іншими групами товарів може відбуватися лише із здійсненням адресної доставки замовлень”, – заявив нардеп.

Також Мокан додав, що буде дозволено продаж побутової хімії та друкованих ЗМІ.

Це саме стосується й алкоголю та тютюнових виробів, адже була дезінформація про їх заборону. Другий пункт ще важливіший. Сьогодні-завтра Мінекономіки та МОЗ мають представити детальну комунікацію з цього питання. На своєму брифінгу міністр Степанов має більш детально розповісти про це. Плюс — може бути інфографіка від Кабміну. Тобто, мають прокомунікувати за ці дні більш детальніше про всі заборони”, – підсумував представник Кабміну в Верховній Раді.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 503 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: