Унікальна виставка про відомих історичних постатей Франції у львівському музеї

Львівський історичний музей вчора, 1 жовтня, представив виставку «Королі і люди». Відкрили її в рамках фестивалю французької культури «Французька осінь 2020».

За словами організаторів виставки, назва «Королі і люди» умовно поділяє представлених в експозиції людей на дві категорії: тих яких можна охарактеризувати відомими «від народження» та тих, які здобули світову славу «за досягнення». «Королі» входили в аннали історії вже за фактом своєї появи на світ, оскільки престол успадковували при народженні. «Люди», навіть будучи аристократами, ставали відомими завдяки власним досягненням в тій чи іншій царині.

Побачити відомих французів на виставці можна відображеними в графіці, живописі, скульптурі, медалях та мініатюрах. Дані експонати зберігалися в фондах та експозиціях Львівського історичного музею, Музею етнографії і художнього промислу ІН НАН України та Львівської національної галереї мистецтв ім. Б. Возницького.

Загалом на виставці представлено 75 творів. Хронологічні рамки життя і діяльності її персонажів охоплюють період від VІІІ ст. до початку ХХ ст.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 459 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: