Українці вийшли на акції протесту через підвищення тарифів на комуналку

У Харківській, Полтавській, Дніпропетровській і Миколаївській областях пройшли акції протесту. Українці перекривали дороги, протестуючи проти підвищення комунальних тарифів. Люди незадоволені скасуванням пільгового тарифу на електроенергію і оновленими цінами на газ.

Так, жителі Миколаєва перекрили Інгульський міст з вимогою повернути старі ціни на газ і електрику. Акція протесту тривала недовго. Поліція відтіснила мітингувальників з проїжджої частини. Протести проти підвищення тарифів пройшли і в Харківській області.

Відразу в декількох районах сотні жителів вийшли на мітинги через подорожчання газу. У Кривому Розі кілька десятків людей прийшли з мітингом до міськради. Жителі міста вимагали повернення старих тарифів. У Полтаві учасники акції протесту заблокували рух по трасі Київ-Харків, де без зупинки рухалися по пішохідному переходу. Цей же шлях перекривали і в Пирятині.

У Львові сьогодні, 11 січня, біля приміщення АТ «Львівгаз» проходить акція протесту городян проти підвищення ціни на газ.

Про це повідомляє кореспондент 4studio з місця події.

Близько сотні львів’ян, серед яких переважають люди пенсійного віку, присутні на акції біля приміщення АТ «Львівгаз», вони вимагають пояснень  щодо здорожчання газу та висловлюють свою незгоду з підвищенням тарифу.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 86 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: