Українським заробітчанам можуть на декілька років заборонити в’їзд у Польщу

За 2020 рік “заробітчани” переказали в Україну втричі більше грошей, ніж інвестори.

Українським заробітчанам можуть заборонити в’їзд на територію Польщі та Чехії, якщо вони порушать умови перебування у країні. Зокрема, через проживання у країні без робочої візи.

Про це повідомляє Kyiv Live з посиланням на Obozrevatel

За словами глави комітету з міжнародного права Асоціації правників України Ганни Буквич, деякі українці часто продовжують жити після закінчення візи. В такому випадку вони фактично не мають прав, адже вони не можуть звертатися до державних органів. 

Як тільки країна виявляє, що така людина працює без дозволу на працевлаштування, вона може вдатися до таких заходів, як штраф і екстрадиція. Екстрадиція це найбільш жорсткий захід, який, зазвичай застосовується в країнах Європи. У деяких інших країнах досить тільки штрафу. Стягнення за таке порушення вимірюються в тисячах євро. Але суми можуть бути різні й залежать від країни і строку порушення. До того ж якщо ви вчасно не сплатили штраф, він подвоюється”, – зазначає Буквич. 

За європейськими законами, якщо людина була помічена в порушеннях митного режиму, їй заборонять в’їзд у шенгенську зону на кілька років. І після цього можуть навіть відмовити у туристичній візі.  

Українські заробітчани часто помічають у:

  • відсутності медичної страховки;
  • відсутності реєстрації в органах внутрішніх справ приймаючої країни або міграційних органах;
  • несплаті штрафів за дрібні правопорушення, наприклад, порушення правил дорожнього руху.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 214 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: