Україна першою у світі офіційно прирівняла е-паспорти до паперових

Україна стала першою країною у світі, в якій електронні паспорти мають таку саму юридичну силу, як і фізичні аналоги.

 Як передає Укрінформ, про це повідомив віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров у Телеграмі.

“Законопроєкт про цифрові паспорти ухвалено. ЗА – 302 голоси. Вітаю українців з історичною подією. Ми – перша країна, де електронні паспорти мають таку саму юридичну силу, як їх фізичні аналоги. Ми створили світовий кейс для розбудови цифрової держави”, – написав Федоров.

Він додав, що біометричний закордонний паспорт або ID-карта в Дії з 23 серпня 2021 року на законодавчому рівні стануть цілковитим аналогом паперового або пластикового документів.

“Можна використовувати цифрові паспорти нарівні з паперовими і не хвилюватися, якщо забув документ удома”, – пояснив віцепрем’єр. За його словами, е-паспортами можна користуватися в будь-яких життєвих ситуаціях, де потрібний паспорт, наприклад, при: відкритті банківського рахунку онлайн, касових операціях у банку, подорожах потягом або літаком всередині країни, заселенні в готель, отриманні посилок на пошті і для підтвердження віку в супермаркеті.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 51 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: