Україна переходить на електронні лікарняні

Україна з 31 серпня повністю перейде на електронні лікарняні. До цього в країні діятиме перехідна модель.

Про це повідомив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко у своєму Facebook.

«Повний перехід всіх медичних установ країни на формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність відбудеться з 1 вересня 2021 року. До 31 Серпня працюватиме перехідна модель введення е-лікарняних», — написав міністр.

За його словами, це означає, що лікарі формуватимуть лікарняні листи в електронному вигляді, але пацієнти отримуватимуть на руки паперові листки.

Що хочуть змінити у виплаті лікарняних і скільки тепер під час хвороби отримуватимуть українці, читайте у матеріалі Слово і діло.

«Рішення про вид документа, який видається пацієнту для підтвердження його факту тимчасової непрацездатності, буде приймати лікар відповідно до вимог МОЗ… Звичайно, введені зміни не можуть запрацювати відразу, для цього потрібен час, навчання та роз’яснення для медичних працівників і всіх, хто причетний до цього процесу. Але, хочу запевнити, що ми зі свого боку готові підтримувати та додатково пояснювати при необхідності. Адже, Міністерство йде до того, щоб зробити процес отримання лікарняного максимально зручним і прозорим», — заявив Ляшко.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 37 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: